29 Mayıs 2019 “bir kadına kendini mükemmel hissettire bilirim”

29 Mayıs 2019 “bir kadına kendini mükemmel hissettire bilirim”

Bugün işten geç çıktık. İftarı evde yapamayacak kadar geçti. Bizde 4 kişi Antakya’ya inelim AVM’de yeriz diye düşündük. Yolda abim aradı ne yapıyorsun falan derken laf lafı açtı ve bana öğüt vermeye başladı. O kızdan ayrıldığım 2 yılı geçmiş, ciddi bir bağ olmasa da en azından flört et, hayatında en azından bir kız bulunsun öyle böyle bir şeyler anlatıyor. Lanet olsun bende mantıklı konuşulduğu zaman çabuk ikna olan bir insanım. Kısaca kandırdı beni. Fakat dedim ki ben bir kızın peşinden koşamam. Öyle ilgisini çektiğim biri olurda konuşursak, hoşuma giderse ilgisiz kalmam bunun sözünü veriyorum dedim. Tabi bunu yanımdaki arkadaşlarda duyunca başladılar gaz vermeye kral sahalara döndü falan gibisinden.

Yemekten sonra çay içmek için AVM’nin terasına çıkalım dedik, Burak ve ben çayları aldık. Çaylar benim elimde tepside kapıya doğru yanaşırken iki tane salak kız hop diye önümüze atladı.Yani geldiklerini fark etmesem elimde bulunan 4 tane çay bardağıyla duş alacak iki tane hobbit haberi yok! Kadınların böyle umursamaz, sağına soluna bakmaz salak salak hareketleri çok oluyor bende kıl oluyorum bu umursamazlığa. Başladım kendi kendime söylenmeye ama kendi kendime dediysem balkona çıktığım gibi hemen hemen herkes beni dinliyor ama ben tam gaz bağırmaya devam ediyorum. Yanımdakiler sus falan diyor keşke bu huyumu ortaya çıkardığım anların videoları olsa da size izletsem asla durmam. Kadın yada erkek bir kez tepem atsın açarım ağzımı yumarım gözümü…

Benim bu halim gören kral sahalara geri döndü diyen arkadaşlar kadınlara karşı olan düşüncemi bildiği için kral erken jübile yaptı diye espri yaptılar. Ve günün esprisi buydu diyebilirim.

Aslında içimi dökmek istediğim konu başka bir konuda lafı uzatmak istedim. Sıkılıp bırakın ben kendi kendime yazayım diye. Abime en azından biriyle deneyeceğim diye söz verdim, beni ikna etti ama ona fakat abi diyemediğim şey ise; bir kadına kendini mükemmel hissettirebilirim, onun gönlünü eğlendire bilirim ama ona bir gelecek sunamam bunu diyemedim. Çünkü son 4 yıldır çoğu konuda iki abime de destek oldum. Bende böyle isyan edersem onlara verdiğim desteğin bir anlamı kalır mıydı?

Ben bugün bir kıza taviz versem, bana biraz ilgi gösterse hoşuma da giden yanları olursa ona hemen bağlanırım. Eee bağlandıktan sonra ne olacak? Başlanılacak evlilik istekleri…

Diyemediğim şey ben bir kadını bizim ailemize nasıl sokabilirim? Annemi ona nasıl kabul ettirebilirim? Farkında mısın biz bile annemize tahammül edemediğimiz için uzaklarda yaşıyoruz. Peki ben daha kendim tahammül edemediğim, 30 dakika bir arada bulunduğumda cinlerim tepeme çıkan annemi elalemin kızına nasıl kabul ettireceğim?

Sen varsın, ben varım, abim var başka kimse yok. Annem dün aradı para istedi. Kredi kartının borcunu kapatacakmış. Defalarca kez ona kredi kartı alma, olanı harca. Kiranı, faturalarını ödüyorum elindeki paranın yetmeme imkanı yok dedim ama yinede gitti o kartı aldı ve şimdi benden borcunu kapatmak için para istiyor. Abim tekrardan işten çıkmış, sen pilot olacağım diye hayal kuruyorsun bayramdan sonra sende işten çıkıyorsun eee ne olacak? 50-100, 50-100 isteyip duracaksınız bende yok diyemeyeceğim, size yok diyemiyorum ben böyle para biriktirip bir kızla nasıl evlenmeye kalkarım, kime güvenip borca girerim yada babasının evinde prenses olan bu kız benim minimum şartlardaki hayat tarzımı kabul eder mi? Ben bunu nasıl yaparım abi diyemedim.

Kadınlara karşı antipatim var. Bir kadının karşısında kendim oldum mu, kendimi nasıl kabul ettirebilirim bilmiyorum. Benim güven ve kıskançlık konusunda psikolojik bozukluğum var. Benim olacak bir kadının başka bir erkekle konuşurken gülmesi ve karşısındaki erkeğin hoşuna gitmesi bile beni rahatsız edebiliyor. Ben böyle bir manyakken bana katlanabilecek nasıl bir kız bulabilirim?

En önemlisi de kalbimde hâlâ biri varken, ağzımdan, aklımdan o düşmüyorken yeni bir insana nasıl şans verebilirim. Bu şans vereceğim kıza ayıp olmaz mı? Onun hakkını yemek olmaz mı? Ondan sonra ben asker oldum abi, asker karısı olacak birini nasıl bulurum? Buna dayanacak birini nasıl bulurum? Bak 4 yıl sonra doğu görevine gideceğim. Belki yanımda onu götüremem. Orada 5 yıl görev yaparken o 5 yıl ne yapacak? Ben kadınlara güvenmiyorum abi, ben o 5 yılda aldatılmak istemiyorum. Aldatılmak ihtimali  düşüncesi ile yaşamak istemiyorum abi.

Anlatamadım sana bunları. Daha da anlatamadığım neler var bir bilsen. Mesela artık üzüntüden, sıkıntıdan ağlarken bir şeye odaklanamama problemi çekmiyorum. Göz yaşlarını koyu veriyorum gidiyor. Ben orada kahve yapıyorum. Kahvenin içine süzülüyor göz yaşları yada bilgisayarda bir şey yapıyorumdur. Klavyeye süzülüyor göz yaşları ama hayat devam ediyor. Bak öylede devam ediyor böylede devam ediyor.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: