Abi Kardeş İlişkisindeki 3. Şahıs 02 Mart 2018

Abi Kardeş İlişkisindeki 3. Şahıs 02 Mart 2018

Biz 3 kardeşiz. Ben medium boyum, benden bir büyük large var ve en büyüğümüz xLarge… Benim bir büyük bedenimle biz hep kedi köpek gibi büyüdük. Bir birimizin tam zıttıyız. O sarışın ben esmer… Hiç anlaşamayız! Anlaşamazdık… O üniversitesini bitirdi bende liseyi bitirdim ve Sakarya’ya geldiğinde ayrı eve çıktık. Aynı işleri yaptığımız için ortak yanlarımız oldu. Artık daha da olgunlaştık ve bir birimizi kollamaya başladık. Fakat ben yinede abimden pek haz almam dünya görüşlerimiz farklı çünkü… O çok rahat bir insan, ben o kadar geniş değilim.

Evimizde bir ortağımız daha var fakat tam olarak varlığı ve yokluğu tartışılacak cinsten. Abimin arkadaşı benimde sevdiğim bir abim. Kendisi organizatör eve haftada bir gelir. Oda pir gelir pir gelir yani… Her geldiğin de farklı bir kızla gelirdi eve, ki bizim eve ortak olma amacının sebebi sadece bu faaliyetleri diyebiliriz.

Biz abimle bu evde çok zor zamanlar geçirdik. Bu zor zamanlarda yanımda kimse yoktu. Sadece hayal perim dediğim bu kız vardı. Sabah kahvaltımı getirdiği günler oldu, maddi sıkıntılar yaşadım yanımda oldu, manevi sıkıntılar yaşadım bana destek oldu. Evli değildik ama aramızda ki bağ evli çiftlerden daha güçlüydü. Yaklaşık yedi yıllık ilişkimiz de bana gösterdiği ilgiyi ve şefkati ben annemden görmedim. Bu yüzden hayatımı ona adamıştım. Verdiğim her karar, attığım her adım onunla bir gelecek kurmak adınaydı.

Bir gün bu bizim ev arkadaşı abimizin gerçek kız arkadaşı bizim evde kalmaya başladı. Bu hayal perim ile aramızı oldukça açtı. Bu sebepten dolayı evden çıkma planları yapıyordum fakat abimle aramızı bozmamak için bunu kademeli yapmak istiyordum. Belirli planlar kurdum aklımda. Bu planları gerçekleştirirken ciddi sıkıntılar yaşadık. Ben aşırı derecede kıskanç bir insanım, o benden daha kıskanç. Ona hak veriyorum ama ortada söz konusu olan abim.

Evden çalıştığım zamanlardı. Yine hayal perim bizim evde bir yandan çalışıyorum, bir yandan onunla ilgileniyorum günlerimiz çok güzel geçiyor. Fakat o gün eve, ev arkadaşımız olan abimizin kız arkadaşının arkadaşları geldi. Ev kız kaynıyor. Biz ciddi bir kavga ettik bu yüzden duvarlarda bardaklar kırıldı. Bağrışmalar, sinir krizleri yaşandı. Hayatımızın en büyük kavgasını ettik ve o gün bana bir ültimatom uyguladı. O evden derhal ayrılmam gerekiyordu. Fakat abim…

Ben o gün ilk defa Hayal Perimi mutlu etmek yerine mantıklı düşünerek abimi seçtim ve onu kirmamak onu yalnız bırakmamak için o evde kalmaya karar verdim. Bugün o kararı verdiğim için çok mutluyum. Çünkü sen beni aldattın ve bunun asla dönüşü olmayacak. Ama abim bugünlerde bana en az senin verdiğin değer kadar değer veriyor. Ve abimin beni aldatma ihtimalleri her zaman ortada… Bugün benim yanımda sen yoksun ve o var. Şuan da abimle asla hayal bile edemeyeceğim bir dayanışma içerisindeyiz. Pişman olmadığım tek karar o gündü.

Ve şimdi abim evli. Şuan onların evinde oturma odasında yatıyorum. Yarın sabah kendimden kaçmak için, yeniden doğmak için yaptığım planların ilk adımlarından biri olan jandarma olmak için mülakata gideceğiz. Yine yanımda abim olacak… Yanımda sen yoksun, ailem yok, kendi kanımdan bir akrabam yok, iki yetim ben ve benim bir boy büyüğüm var. Şuan ona duyduğum minneti tam olarak anlatamadım, bunları kendisinede anlatamam ama yazmak istedim.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.313 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: