Anlatsam Çok Bilmiş Anlatmasam Kibirli 26 Ekim 2018

Anlatsam Çok Bilmiş Anlatmasam Kibirli 26 Ekim 2018

Anlatsam kendini beğenmiş, çok bilmiş olacağım anlatmasam kibirli… Ayrıca övme beni. Şaka da olsa övme. Bu seferde egoist oluyorum çünkü insan övüldüğü zaman nasıl tepki verir bilmiyorum. Bana hakaret edebilirsin. Zaten uzun zamandır bana adam diyenlere karşı çıkıp “ne adamlığı mı gördün lan” diye çıkışıyorum. Hatta bu konu ile alakalı üç arkadaş WhatsApp grubumuz var. Adam olmamak, adam olmaktan daha kolay ve beklentisiz.

Mesela en güzel şeyde benim hiç bir şey bilmediğim. Hiç bir konuda iddiaya tutuşmak istemiyorum. İyi PlayStation oynar mısın, satranç ne kadar biliyorsun, çok mu kitap okursun, çok mu bilgilisin? Ne kadar saçma sorular!

Bu ne kadar iyisinin, ne kadar biliyorsunun bir ölçüsü mü var ki cevap vereyim? Saçma değil mi gerçekten. Mesela uzunluk birimi metre. Ama ne kadar uzunsun lafının uzunluk biriminde ki karşılığı ne? Yada ne bileyim ne kadar satranç biliyorsun lafını nasıl cevaplayabiliriz bunun birimi nedir ki o birim sayısını vereyim sana. Bu sorulara cevap vermek istemiyorum. Sonra kendini beğenmiş oluyorum. Cevap vermesem bu sefer egoist. İlla bir laf yiyeceğiz değil mi? Bi sektir git ya

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: