Aşık Olma Planları 30 Haziran 2018

Aşık Olma Planları 30 Haziran 2018

Bugün Harun’un ciddi anlamda canına tak etmiş olacak ki “kanka”dedi… “Aşık olmamız lazım…” Dedim “Manyak mısın olum kafayı mı yedin?” Dedi ki “ya olum valla bak bu böyle olmayacak. Ali gitti, Ahmet gitti… Bak bizim torun Levent’in tanıdığı bir kız varmış buradan. Yazılalım onların yanına…” Dedim ki “olum siktir git başımıza iş mi alacaz şimdi?” Dedi ki “alalım!”

Harun’u kıramıyorum dedim başımıza iş alalım. Zaten Kars’tayız tanıyan eden yok en fazla arkamızdan sövdürtürüz. İbnelik o ya biz bunların takıldığı mekana gittik. Oturduk falan bir baktım bu bizim puşt zaten işi önceden ayarlamış haberleşilmiş kararlaştırılmış bir buluşma imiş meğerse… Şaka maka buluşmadan önce aşk maşk Harun beni iyi kıvama soktu psikolojimi değiştirdi. Mekanda oturduk kızlar bizimle bir ilgilendi aklıma direk Jim Carrey’in oynadığı Sil Baştan filmi aklıma geldi. Orada Jim kendi kendine şunu sorgulatıyordu “neden bana birazcık ilgi gösteren her kadına aşık oluyorum?” Bende bunu sorguladım birazcık, sanki sevgiye ihtiyaç varmış gibi geldi. Ki var zaten. Sonra çarşı izninden geri dönüp nöbete gittiğimde Pit10 şarkısında geçirdiği bir söz aklımı başıma getirdi. Diyordu ki “Çünkü nefret etmek sevmekten daha kolay” sonra hatırladım tekrardan olanları. Ardından şunu düşündüm de benden çalınan yıllarımın iadesi yapılmayacak. Artık yeter işine bak!

Bu arada arkadaş ortamında çok çabuk gaza gelen tip varya. Herkese karşı değil ama bazı arkadaşlar arasındayken o tip benim.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: