Başarılı bir kriz yönetimi 27 Mayıs 2018

Başarılı bir kriz yönetimi 27 Mayıs 2018

Geçen yine Kafkaf Üni. Otobüslerinde mauvinlik yapıyorum… Sağdan para geliyor, soldan para üstü veriyorum. Yani anlayacağınız sağ elin verdiğini sol el, sol elin verdiğini sağ el görmemekte. Ücretler vızır vızır yerine ulaşmakta. Hiç bir aksama bulunmamakta. Otobüse yeni müşteriler bindi içerisi biraz daha sıkışınca işleyiş biraz değişti. Başkası bana, ben başkasına veriyorum öyle gül gibi muavinleşiyoruz… Durgunluk olduğu bir sırada 3 öğrenci uzatmam istendi. Etrafıma bakındım, durum değerlendirmesi yapıyorum. Değerlendirmeyi yaptım.

HDP’nin kadın hedef kitlesini düşünün böyle kır saçlı, saçları kırılmış yaşlı teyzeleri düşünün aynen öyle bir tip para uzatmak için jeopolitik konumu en uygun kişi o. Seslendim kendisine ablaaa, ablaaaaaa ısrarla sesleniyorum ablacim şuradan 3 öğrenci uzatır mısın diye ama kimin umurunda offf off en son dayanamadım omzuna dokundum ki bu tür temaslardan ciddi anlamda nefret ederim ama nasıl olduysa dokundum işte…

O HDP’li kadın tipli kişi arkasını bir döndü! Top sakallı, gür bıyıklı bir abimiz… Abimiz… Saygı değer beyfendi. Beyfendi abi… Ben tabi kıp kırmızı oldum fakat durumuda ele vermemek için güzel abicim, ablama seslendim bakmadı şu üç öğrenciyi bir uzatabilir misin?

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: