Basit Bir Film İzlerken Bile – 18 Haziran 2019

Basit Bir Film İzlerken Bile – 18 Haziran 2019

Uyumama konusunda bugün ısrarcıyım. Bir film izleyip öyle uyumaya karar verdim ama aldatılma travmasını tekrar yaşamaya başladığımı fark ettim. Deşarj olmak için yaptığım faaliyet ilk başlarda gerçekten pek fayda etmedi. Üstelik izlediğim filmdeki karı kocanın, eski sevgilimle ne bana ne kadar benzediklerini fark etmemekte elde değil.

Adam tıpkı o zamanlardaki ben. Hediye almayı beceremeyen, cimri, yalancı ve uykucu. Uçakta yolculuk yaparken adam uyuyor ve kadın bu uykucunun vermiş olduğu rahatsızlıktan kaynaklı olarak birinci sınıfa sızıyor ve kulak tıkacı aşırıyor. Aşırırken oldukça karizmatik, zengin bir adama yakalanıp adeta flört etmeye başlıyorlar. Daha filmin başı ve bende sinirler oldukça geriliyor. Oysaki bu filmi izleyip kafa dağıtıp, yatağa boş bir kafa ile girmek istiyordum. Fakat espiriler yine de güzeldi.

İngilizlere sokulan güzel bir laf ve beni böyle geren bir sahnede bile siktir çok iyi dedirtti! Bu zengin züppesi, eski sevgilisini kaptırdığı amcasının vermiş olduğu bir davete bu güzel kadını ve kocasını davet ediyor. Maksak amcasını çıldırtmak. Zorda olsa kadının kocası teklifi kabul ediyor ve birlikte gittikleri yatta tüm olaylar gelişiyor. Ve tabiki çok güzel laf sokmalar var.

Evet işte konu bu kadar basit. Konu erkek ve kadın ilişkisi oldu mu haklı yada haksız gözetmeksizin bir taraf ahlaksız ve diğer taraf tam bir sürtük oluyor!

Ve eski sevgilimin ayda bir kendisini bana hatırlatarak tam toparlandığım halde ağzıma sıçması büyük bir oyun değil mi sizce de?

Ve son olarak bu sahneyi görünce eski sevgilimin ehliyet sınavı aklıma geldi. Araç park etme sırasında, sırasını beklerken, sırasını beklediği başka bir kız bunun arabasına çarpacak gibi oluyor ve arabayı stop ettiriyor. Ve doğal olarak sınavdan kalıyor. Benimkine tav olmuş derecede bağrış çağrış bir yerlerini yırtarken orada biraz kavga gibi bir şey olmuş ama ben kaçırmıştım.

Diyeceğim o ki, DNA’m bozuldu. Tam kendimi topladım derken böyle şeyler yaşıyorum ve tüm psikolojim alt üst oluyor. Şimdi bir daha ne zaman kendimi toplayacağım Allah bilir. Saçma sapan şeylerden eski anıları hatırlayıp duracağım. Bu soruna bir türlü çözüm bulamıyorum. Bazı konuştuğum kişiler (abimde dahil, konuyu çok net bilmesede) sevgili yapmamı falan söylüyor ama onu daha önce denedim. Hayatımın pişmanlığını yaşadım. Yürütmek için yinede denedim ama tam bir pişmanlıktı ve devam edemedim. Yinede konuşup fikir veren, konuşmak için buradayım diyen herkese teşekkür ederim.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.313 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: