Ben Başarılı Olunca Onlarda Mı Başarılı Olacak Yani! 4 Ocak 2019

Ben Başarılı Olunca Onlarda Mı Başarılı Olacak Yani! 4 Ocak 2019

Şimdi bir ekipsiniz diyelim. Başarılı bir ekip. Ve bir çıkamaza giriyorsunuz verilen görevde. Uzun uğraşlar sonucunda bir çıkış noktası görüyorsunuz ve herkes bu konuda hem fikir. Fakat bir kişi hariç!

O bir kişi farklı bir yol öne sürüyor. Çoğunluk bunu kabul etmiyor ve çoğunluğun kabul ettiği plan uygulanıyor. Fakat oda ne olan uygulama aşamasında hiç planda olmayan bir olay vuku buluyor. Ve plan değişiyor. Sonuç itibari ile görev başarıyla sonuçlanıyor. O bir tane muhalefetin düşüncesi uygulanmadan bu görev başarılı bir şekilde sonuçlanıyor ama o herif ortaya çıkıp ben demiştim, benim sayemde başardınız deyip başarıyı sahipleniyor ya! İşte bu beni deliriyor… Üstelik benim kontrolüm altında olan bir olayda bu yaşandığı zaman, benim başarımı hiç hak etmediği halde sahiplendiği zaman bu beni delirtiyor! Ulan senin yüzünden zaten bizim başımız belaya girmişti. Senin yüzünden bu bok çukuruna düştük. Ama şu hal ve tavırlara bak. Bunu yediremiyorum ya…

Kısaca özet: Başarılı bir ekipte yanlış fikirler söyleyip ekibi yanlış yöne itenlerde ekip başarılı olduğu zaman benim sayemde diyor ya yediremiyorum bunu!

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: