Çok Çabuk Sıkılıyorum 26 Aralık 2018

Çok Çabuk Sıkılıyorum 26 Aralık 2018

İnsanlarla yakınlaşıyorum birlikte takılıyoruz, geyik yapıyoruz. Ama sonra çok çabuk sıkılıyorum. Düşünceleri bana gereksiz gelmeye başlıyor. Yaptığı hareketlerde adalet göremiyorum. Her şeyi saçma ve anlamsız buluyorum ve sonra o kişi ile konuşmak istemiyorum. Çünkü sıkılıyorum. Çok çabuk sıkılıyorum insanlardan, bu yüzden sohbetimiz uzun sürmüyor.

Bazıları var bunlarla hiç sohbet edilmiyor, bir durum tartışılmıyor sadece insanlar kinini kusuyor. Ben susmak zorunda kalıyorum. Konuşsam yanlış anlaşılacağım biliyorum. Kendimi anlatma problemim olduğunu düşünüyorum çünkü onlar kendi aralarında çok rahat anlaşabiliyor. Fakat ben onlarla bu kadar iyi bağ kuramıyorum. Bir süre sonra değişik damgasını yiyorum. Aralarında kurdukları iletişimi aslında kıskanıyorum. Onlar gibi olmak isterdim çünkü bu bağ sayesinde hayatı daha rahat yaşayabiliyorlar. Bu yüzden egoist, ukala, kendini beğenmişte olabilirim ama durum bu. Böyle olmasını inan istemiyorum.

Bu yüzden merhaba ben Hades Balam, titanlara baş kaldıran kardeşleri tarafından ayak altında dolaşıp ortalığı karıştırmasın diye en büyük kaosun ve bu kaosun içinde ki yalnızlığa yani Tartarosa hapis edilmiş kişi.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: