Dücane Cündioğlu – Hastayız

Dücane Cündioğlu – Hastayız

Ocak ayında katıldığı bir programda Dücane abimiz şöyle bir beyanda bulunuyor; “Seçimlerde yaklaşıyor görüşüyoruz. Bence bu dönem çoğu insan olarak kötüye gidiş olarak algılansa da aslında iyi bir şey. Ben bu dönemi Türkiye’nin çocukken yaşamadığı, çocukluk hastalıkları olarak görüyorum. Ve göreceksiniz bu seçimlerden başlayarak Türkiye bu hastalıkları yenmeye başlayacak. Daha güçlü bir Türkiye’nin temelleri atılacak.” izlediğimin üzerinden biraz zaman geçmiş olmasından dolayı belki düşüncede eksik yada fazladan ekleme olabilir. Ki benim hoşuma giden bir düşünce olduğu için biraz da kendim ekleme yapmış olabilirim. Çünkü bu düşünceyi benimseyip bende savunuyorum. Hatta ben şu şekilde savunuyorum. Türkiye’de hastalık belirtileri vardı. Sürekli herkes hasta mısın, hasta mısın diye soruyordu ve arrtık hastayız, hastalığımızında ne olduğu belli oldu artık tedavi sürecine geçmeliyiz.

Neyse şimdi telefon şarjda, karpuz yenildi, soğuk bir şeyler yanımıza alındı Yotube’ta Fazıl Say’ın Sait Faik’in öykülerinden esinlenerek sahneye koyduğu bir eser bulundu ve o hazırda tutuluyor.

Şimdi o eseri dinleyerek veri girişi yapacağım. Bakalım ne kadar saat odaklanabileceğim, rahatsız edilmeyeceğim ve canım sıkılmadan devam edeceğim göreceğiz… Saat 20:57, hadi 21:00 diyelim…

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: