Her Şey Düzelir Sanmıştım 19 Ocak 2019

Her Şey Düzelir Sanmıştım 19 Ocak 2019

Zihnimi hep meşgul edip duruyor. İletişimi kessem bilinç altımda illa bir yerden patlak verip miğde ağrısı, odaklanma problemi, stres vb gibi sorunlarla dışa çıkıyor. İletişim içinde olsam 3-4 günde bir yaptığımız kısa sohbetlerde kavga ediyoruz. Bu kavgalar sonucu yine psikolojik ve fiziksel olarak sorunlar ortaya çıkıyor. Yani ortada büyük bir tutarsızlık, saçmalık söz konusu…

İletişimi kesmek, aklımın vermiş olduğu bir karar. İletişime devam etmek gönlümün isteği. Hal böyle olunca aklım, kalbime soruyor “tamam iletişimde olmak istiyorsun ama nereye kadar?” onu bırakıp kendi hayatını kurmasına yardımcı olman lazım. Buda seni özgür kılabilir düşüncesinde aklım. Gönlümde aslında bunu düşünüyor konuşmaya devam etsek, eskisi gibi konuşamayız kavgadan başka bir şey söz konusu değil. Bu nereye kadar gider? Gönlüm bir şeyler istiyor ama ne istediğini bilmiyor.

Onu hayatımın bir noktasına entegre etmek iyi olurdu. Ama hangi sıfatla bunu yapabilirim? Dün sen olan insan bugün el olmuş durumda. Bu insanı hayatının neresine, ne şekilde koyabilirsin? Bu o insana nasıl bir etki eder yada bunun sonucunda neyle karşılaşabilirsin bilemezsin. Aklında, kalbinde çıkmaza girdiği bir nokta burası. Ve 2 sene olacak bu duygu yoğunluğunda hiç azalma yaşanmıyor. Yine aynı düşünceler ve sorunlarla yatıp, tekrar onlarla kalkıyorum. Biraz daha sabır… Sabır… Düzenimi kurduğum zaman ilk işlerimden biri bu konuda psikolojik bir destek almak olacak. Belki odaklanma ve unutkanlık problemlerim içinde bir şeyler ayarlanabilir.

Kalbin karşısına aklımı koymayı düşündüğüm zaman her şey düzelir sanmıştım. Ama şimdi ikisinide istemiyorum. Robot olabilir muyuz?

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: