İçimdeki Sesler 26 Şubat 2018

İçimdeki Sesler 26 Şubat 2018

İnsanlarla hangi konuda olursa olsun konuşurken aklımdan bir kaç alternatif daha sohbet gelişiyor. Bu elimde olmadan gelişen bir durum. İhtimaller öyle kendiliğinden gelişiyor. Fakat içimde dışarı çıkmak isteyen bir Mr. Hyde var ve bu beni çok zorluyor. Çünkü bir konuşmada durumu onun ele geçirmemesi ve nezaketi elimden bırakmamak için gereğinden fazla çaba sarf ediyorum.

Tabi içimde bir ufaklikta var. Acayip patavatsız. Çok boş konuşuyor. Ardından bir ihtiyar var. Resmen içi geçmiş. En son benim en sevdiğim içimde bir Raymond Reddington var. Basit bir soruya bile upuzun cevaplar veriyor.

Genelde Raymond sadece soru sorulduğunda ortaya çıkıyor. İçi geçmiş ihtiyar, sıkıldığım zamanlar da hazır ve nazır orada bulunuyor. Sevdiğim insanlarla konuşurken genelde patavatsız ufaklık orada, hep boş konuşup çevresinde ki insanların canını sıkmasına vesile oluyor. Ve çoğu zaman Mr. Hyde ile Hades Balam insanlarla muhatap oluyor, derin bir kavga içerisinde bir birlerini bastırmaya çalışıyorlar. Eğer hızlı konuşursam bilinki bu Mr. Hyde fakat yavaş ve kendimden emin konuşuyorsam bu direk benim. Fakat merak ettiğim soru ben kimim?

Dipnot: Red’in tarzını gerçekten seviyorum. Orta yaşlarıma geldiğim de o şekil bir tarz yapabilirim kendime.

Ben kimim?

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: