Karının Nesi Olmak İsterdin? 4 Şubat 2018

Karının Nesi Olmak İsterdin? 4 Şubat 2018

Adam çok güzel diyor. Ben karımın, karısı oldum. Kocası olamadım… Aşık oldum ben ona… Erkeklerin genel olarak en büyük hatası bu işte. Çok seviyoruz. Belki erkek diyerek sınırlandırmak saçma oldu ama insanlar diyelim. İnsanlar çok seviyor. Çok sevdikleri içinde işte böyle hatalara düşüyorlar.

Bende bu hataya iki kez düşmüştüm. İlk aldatıldığımı öğrendiğimde yüzleşirken, ikincisi ise tekrar bana yalan söylediğinde. Bunların hepsi 1-2 hafta içinde oldu.

Üçüncü olduğu zaman yeminler etmişti. Yarım saat bile geçmeden ettiği yeminde durmamıştı. İşte o zaman ben bu adamların düştüğü hataya düşmedim. Ben karım olsun istediğim kadının karısı olmadım. Bu bölümü izleyince yaptığım hareketin ne kadar doğru olduğunu anladım.

Benim gibi kırılmış, üzgün çok fazla insan görüyorum buradan kimisi ile bazen sohbet ediyoruz. Nasıl atlattın falan diye konuşuyoruz. Şu Amerikan dizilerindeki terapi grupları gibi. Bazıları tekrardan barışmak istiyorlar, yapmayın. Sınırlarınızı koruyun. Kendinize yazık etmeyin. Nedense bunuda söylemek istedim. Sevmek için illa birlikte olmak gerekmiyor, karı koca olmak gerekmiyor. Diğer insanları bilmem ama ben onu, o olmadan daha güzel seviyorum.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: