Mission Completed 11 Ağustos 2018

Mission Completed 11 Ağustos 2018

Sabah sabah milleti şafak mı sıkıştırıyor ne yapıyor anlamadım barışmalara uyandım millet birbiriyle kavga etmek yer arıyor. Bende dururmuyum yapıştırdım “beyler bu böyle olmaz uyutmadınız, savaşmayın sevişin!” Değişin teki de bana aklınca laf sokacak. “Hades var ya savaşa gitse meseleleri konuşarak çözmeye çalışır” aklınca dalga geçmeye çalışıyor. Yer milan bunu Hades?

Aklıma direk Erbakan’ın D8’leri kurarken temel aldığı esaslar geldi. Ne diyor; savaş değil barış, çatışma değil diyalog, çifte standart değil adalet, sömürü değil iş birliği, üstün görme değil eşitlik, insanları dışlama üzerinde baskı kurmak değil, insan hakları! Bu angut insan hakları deyince hemen kafasında ampul yandı “herkes senin gibi entel değil ki, okusun insan haklarını”

Sonra bana hakaret edince kızıyorlar. “Lan mal insan hakları bildirgesi dediğin sey Peygamber efendimizin veda hutbesinde bahsettiği konuların aynısıdır. İnandığın dinin etkilerini bilmeden mal mal konuşuyorsun. İslam entellikse biraz entel olun mal herifler!” dedikten sonra utanmaya başlayanlar oldu. Mission Completed 😎

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: