Ne İşin Var Kahvemin İçinde! 13 Ağustos 2018

Ne İşin Var Kahvemin İçinde! 13 Ağustos 2018

Ya arkadaş yok törendi, yok yürüyüştür eşek gibi çalışıyoruz tüm gün boyunca öldüm bittim. Dükkana geldik oturduk dedim ki adam gibi bir kahve içeyim. Suyumu ısıttım, dandik Nescafe 2in1 yerine Jacobs’tan kahvemi ayarlayarak yaptım. Kahve o kadar güzel kokuyor ki anlatamam. Daha kokusundan tahrik oldum bir rahatlama geldi. Ardından bir yudum aldım vücudumda ki tüm kaslar aynı anda kahvenin tahrik eden kokusu eşliğinde gevşedi bir rahatladım ama yok öyle bir şey.

Bu arada ben konuşurken el kol hareketi çok fazla yaparım. Kahvemi içerken bugün olanları da anlatıyorum bir yandan. Kahvenin ilk yudumunu alıp, fincanı masa bıraktıktan sonra muhabbet akışı içerisinde “sikterlan…” deyip elimi havada salladım. Havada sallanan ele gerizekalı kebelek gelişine kafa atıyor ve kanadından vurulmuş bir F16 edası ile, döne döne kahvenin içine düşüyor!

Ya malmısın oğlum ya, gerizekalı ya Allah için ya ne bok işin var o kahvenin içinde ya! Dışarıda bak çiçekler, böcekler oynaşıyor senin böyle daracık havasız bir mekanda ne işin var? Siktir git papatyaların üzerinde arkadaşlarınla çiftleşlan ne işin var kahvemin içinde! Offfff ya offf!

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: