Seviyeli Sapığım 13 Haziran 2018

Seviyeli Sapığım 13 Haziran 2018

Bugün çiğ köfte yapmayı düşündük benimde imkanım olduğu için malzemeleri alma görevi bana verildi. Komutana rica ettim, oda izin verdi ondan sonra Kars Devlet Hastanesi mevkiinde bulunan Mini Migros’a gittik. Ki bu durumları açıklıyorum çünkü öyle anlatıldığı gibi basit gittik geldik, aldık verdik durumu olmuyor. Baya meşakatli bir süreç bu, fakat nasıl meşakkatli bir durum olduğunu anlatamam.

Migros’un önüne gelirken geçtiğim yolda ufak çocuklar vardı. Ben geçerken asker abi asker abi dedikleri için düşündüm onlara jest yapayım. Kendi alışverişimi tamamladıktan sonra bu arkadaşlara çikolata almak için çikolata reyonuna geçtim. Raflarda çikolatalara bakarken tam çarprazımda bir kız. Yani hani öyle çok karı kız düşkünü bir insan değilimdir. Eski sevgilim hariç nefsimi tutamadığım bir kız yoktur. Fakat ben bu kızı bir gördüm afedersiniz bildiğiniz hayvan gibi ağzım açık baka kaldım ya… Bir insan bu kadar mı güzel olabilir? Tamam hani güzellik göreceli bir kavram, herkesin kendine göre güzel kriterleri var. Bu kız benim güzel kriterlerimin sözlük karşılığı resmen.

Güzel bir kız görürsün dönüp bakarsın, o göz hakkıdır. Fakat tekrar tekrar kafanı çevirip bakmak artık hayvanlığa girer. İşte ben bu durumda dönüp dönüp bakmak yerine bildiğin kıza kitlenmişim farkında değilim. Yoksa bu durumlara çok dikkat eden biriyim kimseyi bu şekilde rahatsız etmek istemem. Rahatsız etmekten de çok korkarım. Dediğim gibi ben kitlendiğimin farkında değilim ama kız farkına varmış…

“Merhaba birine mi benzettiniz?” Diye bir ses duydum ve o an kendime geldim! Utançtan kıpkırmızı oldum… Hani bu durumlarda güzel yalan söylerim ama nedense o an canım yalan söylemek istemedi pat diye “Kusura bakmayın ya çok özür dilerim ama ciddrn çok güzelsiniz, bir bakana dönüp bir daha bakacak bir güzelliğiniz var bu sizin hatanız ama rahatsız etmek istemezdim affedin” falan diye açıklamalar yapıyorum. Biraz hızlı konuşurum. Ki bazıları baya hızlı konuştuğumu düşünüyor ki bence o kadar hızlı değil. O güzelliğin tanımı mesela konuşmamı çokta hızlı bulmadı ayrıca bana “çizgi film karakteri gibisiniz ya” diyerekte iltifattada bulundudu. Bizim kısa sohbetimiz burada son bulurken tam bir beyefendi gibi birlikte kasaya gittik, ben tam bir Türk askerine yakışacak bir centilmenlikle bu güzelliğe yer verdim.

Benden önce Migros’un terketti fakat ben dışarıda ufaklıklara çikolata dağıtırken gülümseyerek beni izlediğini fark ettim ki buda acayip bir duyguydu. Araca tekrar geri döndüğümde komutan “kızla ne konuştunlan!?!” Diye sorunca bende Cem Yılmaz’ın Vizyontele’deki repliğini yaptım “ben konuşacağım o benle konuştu” dedim ve ardından “hadilan oradan seviyeli sapık” diye azarladı…

Bu seviye olayınin biraz daha geçmişi var ama şimdi onu anlatamam.

Bu yazıyı seviyeli sapıklık ile ilgili paylaşımımdan sonra gelen anonim soruları için yazmıştım.

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.313 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: