Toplu Taşıma Macerası “Göt Kardeşliği”

Toplu Taşıma Macerası “Göt Kardeşliği”

Kampüslere giden araç şoförlerinin grup sex fantezisini bir türlü anlamıyorum. Hani siz AKP’ye oy verip kızlı erkekli evlere karşıydınız? Bu kadar karşı iken şimdi neden önümde duran bu eli yüzü düzgün. Türbanı, türbanın hak ettiği gibi yapmış olan ve kendini erkeklere kapatmış üzerimde hiç bir şehvet uyandırmayan bu kadının üzerine çıkmamı teşvik ediyorsun?

Yok birde herif ayağa kalkmış “ablacim bir adım daha ileri gider misin!” diye bağırıyor. Ulan dayıcım o ablacının bir adım ilerisi benim kucağım oluyor! Sen hayırdır şoförlük dışında gizli gizli pezevenklik servisi falan mı işletiyorsun merak ettim. Yok öyle bir durum söz konusu ise ben mutlu sonla biten bir yolculuk istemiyorum. Ben bu duruma karşıyım. Ne yaparsan yap para ile değil aşk ile yap.

Neyse bir adım bir adım derken orada bir şeyler oldu biz üç tane sap göt göte verdik bir birimizin gotunu kolluyoruz. Bu durum tam tersi durumda olsa bildiğin fordçuluk oluyor. Eee oda tacize giriyor ve taciz bu ülkede bildiğim kadarıyla suç olması gerekiyor. Peki fordçuluk suçta bizim bu kendi aramızda kurmuş olduğumuz göt kardeşliği suç değil mi? Ayrıca kardeş dediğime bakma ben bu kardeşlikte üvey evladım. Kardeşliği kabul etmiyorum! Bu götler benim kardeşim olamaz. Şey pardon bu insanlar…

Fakat şoför ısrarcı illa bizi bir birimizle şoför nikahı ile nikahlayacak. Birazdan otobüsten inip sinir küplerine bineceğim öyle gideceğim kampüse derken şoför bir kez daha ayakta bağırıyor “kardeş bir adım daha geri gider misin!” Geri gidecek kardeş yerine dayanamayıp ben şoföre cevap veriyorum. “Hayır geri gidemez çünkü burada herkesin kreması var onun yok!” diye bağırdım. Otobüsün Cem Yılmaz hayranı olan bir yarısı bana bakıp gülerken diğer yarısı “şimdi bu ne dedi?” diye saf saf düşünmeye başladı. Tabi benim bağırmam bir öncülük oldu ve diğer rahatsız göt kardeşliği üyeleri, istemeden fordçuluk yapanlar ve hiç istemeden bekaretini kaybedenler hep bir ağızdan şoföre bağırarak isyan etmeye başladılar!

Artık şoför bastırılmış ve tek boş olan şoför koltuğuna oturmak zorunda kalmış yoluna devam edecekti. Bu benim için mutlu bir son…

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Krema esprisini bilmeyenler için ilgili videoyu aşağıya ekliyorum.[/box]

You May Also Like

Yorum yapılmamış on This Post

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 4.260 aboneye katılın

%d blogcu bunu beğendi: